لینک مستقیم<تحقیق درباره آرایه آشکار ساز>

تحقیق درباره آرایه آشکار ساز,آشکار ساز,آرایه آشکار ساز تحقیق درباره آرایه آشکار ساز جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تحقیق درباره آرایه آشکار ساز. را مشاهده می نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 3 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

اسکنرهای CTاولیه دارای یک آشکار ساز بودند.اسکنرهای CT پیشرفته دارای یک آرایه چندتایی از آشکار ساز هستندکه تعداد این آشکار سازها ممکن است به 8000 عدد برسد این اشکارسازها به دو دسته تقسیم بندی می شوند آشکارسازهای scintillation و آشکار سازهای gas-filled.

Scintillation detectors:
این نوع آشکار ساز در ابتدا دارای چندین scintillation crystal-photomultiplier tube بودند این آشکار سازها قابلیت در کنارهم قرار گرفتن به صورت یک بسته فشرده را نداشتند و برای هر photomultiplier tube یک منبع تغذیه جدا لازم بود. بنابراین این اشکار سازی با مجموعه های scintillation crystal-photomultiplier جایگزین شدند.مطالب دیگر:
📎تحقیق ايمني خطوط گاز تهران📎تحقیق بررسي فراواني افسردگي در بيماران مبتلا به ديس پپسي📎پاورپوینت توليد ناب📎پاورپوینت کتاب جامعه شناسی آموزش و پرورش تالیف دکتر علی علاقه بند📎پاورپوینت چهار زبان برنامه نویسی📎پاورپوینت چگونگي ساخت وبلاگ و وبلاگ نويسي📎پاورپوینت راهنماي ساخت وبلاگ📎تحقیق ابزارهايي جهت تجزيه و تحليل تصميمات در سازمان📎تحقیق بررسی اشتباهات مديران منابع انساني📎تحقیق تجارت الكترونيك چيست وچه مزايايي دارد؟📎تحقیق تعارض سازماني تعريف، مباني، انواع و مديريت تعارض📎تحقیق معماري سازمان و پياده سازي سيستم جامع اطلاعاتي و اتوماسيون مورد نياز📎تحقیق تفكر بکر راه ورود به سرزمين سيگماها📎تحقیق چگونگي ارتباطات در داخل سازمانها و مشاوره مديريت با كاركنان📎تحقیق طراحی سایت کتابخانه دیجیتال و ایمن سازی آن در برابر حملات SQL injection با فایل ویژوال استادیو📎تحقیق مروري بر رويكرد هاي مختلف در انتخاب پروژه شش سيگما📎پاورپوینت رضا مرادی غیاث آبادی اختر باستان شناس📎پاورپوینت زندگی نامه میکل آنژ📎تحقیق سیستم مدیریت یکپارچه LMS📎تحقیق سيستم اطلاعات مديريت📎تحقیق سيستم هاي برنامه ريزي منابع سازماني📎تحقیق انواع استراتژی مىريت📎تحقیق امنيت شغلي با رويكرد ايمني و سلامت و نقش آن در نگهداري كاركنان سازمان📎تحقیق تعارض سازماني تعريف، مباني انواع و مديريت تعارض📎تحقیق تفاوت مديريت و رهبري