لینک مستقیم<تحقیق درباره ایمنی و بهداشت حر فه اي>

تحقیق درباره ایمنی و بهداشت حر فه ای,بهداشت حر فه ای, ایمنی تحقیق درباره ایمنی و بهداشت حر فه اي جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان تحقیق درباره ایمنی و بهداشت حر فه اي. را مشاهده می نمایید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 23 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

فردي كه به تنهايي در جايي مشغول به كار است بطوريكه كسي او را نمي بيند و يا صداي او را نمي شنوند و يا اينكه در طول زمان كاري كسي به او مراجعه نمي كند از موارد محيطهاي كار انفرادي محسوب مي شود. اين مسئله از اهميت خاصي برخوردار است و به همين منظور بايد تمامي موقعيتها بدقت مورد بررسي و توجه قرار گيرد.

تنهايي كار كردن به موقعيتهاي ديگري نيز اطلاق مي گردد مثلاً ممكن است در طي مدت زماني خاص، كارگري در جايي مشغول به كار بوده و بصورت مستقيم با همكاران خود در تماس نباشد به طور مثال مسئول پذيرش و يا منشي دفتر يك ساختمان بزرگ و يا يك كارگر ساختماني كه در قسمت حمام يا ديگر قسمتها كه در ديد قرار ندارد مشغول بكار باشد، از موارد كار انفرادي محسوب مي گردد.

ماداميكه موارد ايمني و حفاظتي براي كارگر رعايت شده باشد تنهايي كاركردن خطرناك نيست كه البته اين امر به ديگر شرائط موجود در محيط كار بستگي دارد نظير قرار گرفتن كارگر در محيط كم خطر يا پرخطر، نوع كار، حوادث و صدمات احتمالي، ارتباط كارگر با محيط بيرون از كار و... .

شرايط فوق اهميت رعايت موارد ايمني و حفاظتي و ضرورت ارزيابي دقيق موقعيت و شرائط كار به تنهايي را نشان مي دهد.

2- اين مقاله چه گروههايي را تحت پوشش قرار مي دهد؟

اين مقاله جزئيات اجرايي مورد نياز براي محيط هايي كه فرد به تنهايي در آن مشغول بكار است را مطرح مي نمايد (براي مثال روشهاي برقراري تماس و اطمينان از حضور سالم و ايمن كارگر در محل كار و همچنين بررسي و ارزيابي خطرات موجود در محيط كارگر).

3- مثالهايي از فعاليتهاي پر خطر و كم خطر

در اغلب موارد كارهايي را كه داراي ريسك خطر بالاتري هستند هرگز نبايستي بوسيله يك كارگر تنها انجام گيرد نمونه اي از فعاليتهاي مذكور به شرح ذيل مي باشد.

- كار در ارتفاعات و بلنديها

- كار در فضاهاي بسته (از قبيل تانكها، سيلوهاي آرد يا آسانسورها، كانالهاي زيرزميني و غيره)

- كار با خطوط جريان الكتريستهمطالب دیگر:
📎پاورپوینت ونتوری متر اریفیس متر📎پاوپوینت نیروی کار فناوری اطلاعات📎پاورپوینت نقد سوئیت📎پاورپوینت نقشه کلان تحریمها به تفکیک بخشهای اقتصادی📎پاورپوینت ديابت و آزمايشگاه📎پاورپوینت ديازپام - داروها📎پاورپوینت دوره آموزشي تزريق سيمان📎پاورپوینت آشنایی با شبکه های عصبی زیستی📎پاورپوینت آزمایش میدانی و طرح های درون آزمودنیها📎پاورپوینت تميز كردن نماي ساختمان📎پاورپوینت طراحی لرزه‌ای و اجرای دیوار محوطه📎پاورپوینت طرح ايجاد نظام مديريت اولويت‌بندي طرحهاي آب و فاضلاب در مناطق شهري📎پاورپوینت خصوصيات گياهشناسي پنبه📎پاورپوینت تصفيه بيولوژيكي فاضلابها و پسابهاي صنعتي📎پاورپوینت بسته بندی پلاستیک📎پاورپوینت مبانی شیمی (علوم پلیمری)📎پاورپوینت روش نمونه برداری از آلاینده های هوا ( نمونه برداری از بخارات و گازها)📎پاورپوینت نوآوری در ساخت بتن📎پاورپوینت سل در کودکان📎پاورپوینت تئوري نوين مديريت كيفيت جامع در بخش دولتي ايران📎پاورپوینت ترانزيستورهاي اثر ميدان (FET)📎پاورپوینت سوادوفرهنگ آماری📎پاورپوینت تمرین خواندن📎پاورپوینت تستهای غیرمخرب جوش📎پاورپوینت نقش بازی در تربیت کودکان